INSTRUKTORKI

Nasz zespół to doświadczone, pełne radości, pasji i energii instruktorki ZUMBA® fitness.

Każda z nas ma pasję do tańca i aerobiku we krwi. Jest wpleciona w nasze DNA i co jakiś czas przejmuje nasze ciała bez ostrzeżenia. Dzięki ZUMBA® fitness możemy być sobą. Możemy zapomnieć o barierach, które towarzyszą nam na co dzień w naszych życiach, i po prostu bawić się sportem.

MAGDA KWAŚNIEWSKA

Specjalizacje:

Zumba Fitness
Zumba Toning
Zumba Sentao
Zumba Pro Skills


Zobacz grafik

Zumbę uwielbiam całą sobą. Za to, że każdy może wziąć udział w tych zajęciach, za to, że dzięki niej poznałam wspaniałych ludzi (w tym moje kochane koleżanki instruktorki), za to że łączy w sobie dwie moje pasje: aerobik i taniec, za to że jest lekarstwem na wszystko…mogłabym wymieniać tak jeszcze długo.Instruktorem fitness jetem od 2004 roku, zajęcia Zumby prowadzę od lutego 2012. Wraz z koleżankami z Zumbaludków tańczymy Zumbę na różnych wydarzeniach w Polsce: maratonach, master classach, konwencjach fitness.Staram się ciągle doskonalić swój warsztat instruktora aby zawsze móc przekazywać pozytywną energię jaką czerpię z Zumby uczestnikom moich zajęć.Mój ulubiony styl na Zumbie to merengue a drugie miejsce zajmuje liryczna cumbia.

ASIA WIECZOREK-TULEJA

Specjalizacje:

Zumba Fitness
Zumba Toning
Zumba Pro Skills
Zumba Core


Zobacz grafik

Taniec towarzyszył mi w życiu od zawsze. Nic więc dziwnego, że trafiłam na ZUMBĘ.
Na pierwsze zajęcia poszłam z ciekawości i tak się zaczęła miłość od pierwszego wejrzenia.

To, co mnie zachwyciło w ZUMBIE, to radość, muzyka pełna słońca i proste kroki. Można dać się ponieść i na chwilę zapomnieć o codziennych troskach. Decydując się na prowadzenie zajęć, nie miałam pojęcia, że pozytywna energia wraca do instruktora i daje lepszego „kopa” niż kofeina – w dodatku uzależnia.

AGATA PLUCIŃSKA

Specjalizacje:

Zumba Fitness
Zumba Pro Skills


Zobacz grafik

Z wykształcenia jestem nauczycielką wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej. Obecnie studiuję również resocjalizację na Uniwersytecie Szczecińskim. Jestem ogromną miłośniczką zwierząt i tańca. Moja przygoda z tańcem zaczęła się już w podstawówce. Uczęszczałam na zajęcia z tańca nowoczesnego, jazzu, hip hopu, a także tańca brzucha. Na moich zajęciach zrobię wszystko, aby zapewnić Wam super zabawę przy rytmach latynoskich i nie tylko.Gwarantuję dużo spalonych kalorii i zrobię wszystko, aby napełnić Was mega energią!

AGNIESZKA PLUCIŃSKA

Specjalizacje:

Zumba Fitness
Zumba Pro Skills


Zobacz grafik

Z wykształcenia jestem magistrem ochrony środowiska. Na co dzień pracuję w Transgranicznym Ośrodku Edukacji Ekologicznej (TOEE) w Zalesiu. Od wielu lat interesuję się kulturą latynoamerykańską – kocham tańczyć salsę, język hiszpański oraz podróżować – w tym roku udało mi się spełnić moje największe marzenie – wyjazd na Kubę. Zumba od początku ma wpływ na moje życie, do tej pory przepełnia mnie radością i nastawia pozytywnie do życiaNa każdych zajęciach staram się zarażać innych pozytywną energią. Zapraszam na zajęcia, na których przy energetycznej muzyce będziemy z uśmiechem tracić setki kalorii!

MARZENA SAWICKA

Specjalizacje:

Zumba Fitness
Zumba Fitness
Zumba Fitness
Zumba Pro Skills


Zobacz grafik

Jestem uśmiechniętą, pełną energii osobą, która lubi zarażać innych swoją pasją.Kocham taniec!Tańczyłam już jako mała dziewczyna i trwało to 9 lat.Miłość do ZUMBY zaczęła się pod koniec 2011r, a już na początku 2012r. zrobiłam kurs instruktorski. Na moich zajęciach na pewno nie będziesz się nudzić. Zawsze jest dużo zabawy, szaleństwa, a pozytywna energia przepełniająca zajęcia sprawi, że prędko staniesz się ZUMBOMANIAKIEM jak ja! Serdecznie zapraszam!

IZA MOSKWIAK

Instruktorka Iza Moskwiak

Specjalizacje:

Zumba Fitness
Zumba Fitness
Zumba Pro Skills


Zobacz grafik

Ze sportem jestem związana chyba od zawsze . Od kiedy pamiętam ćwiczę : aerobic, kulturystykę, ćwiczyłam na siłowni, biegałam, jeździłam konno…..teraz przyszedł czas na Zumbownie!To cudowne – ta świadomość, że dobrze się bawiąc, przy świetnej muzyce pracuję nad swoim ciałem, kondycją i przede wszystkim relaksuję umysł. To lubię najbardziej! Zumba łączy w sobie wszystkie cechy, które są bliskie memu sercu – dystans do siebie, kontakt z ludźmi, uśmiech, taniec, zabawę, wysiłek fizyczny, to, że z nieśmiałych stajemy się otwarci na świat i przede wszystkim satysfakcję z tego, że za każdym razem, niezależnie od tego jak bardzo podkręcamy tempo zajęć dajemy radę!Poza tym wszystkim jestem zakręconą mamą, miłośniczką zwierząt i zapracowaną kobietą XXI wieku. I jeszcze jedno – nigdy chyba nie przestanę zadawać sobie pytania – co jeszcze i jeszcze mogłabym zrobić? też tak macie?