Rodzaje zajęć

zajeciazumba

Trening ogólnorozwojowy
ZUMBA fitness opisy
* Osiągnięcie celów uwarunkowanych programem fitness wymaga pełnego zaangażowania ze strony jego uczestników. Luźna zabawa pomaga odnaleźć się nowym Zumbowiczom a stałym uczestnikom pozwala dać się ponieść i osiągnąć maksymalne efekty.

Zumba® Fitness to idealne zajęcia dla wszystkich lubiących dobrą zabawę!  Wyzwala niesamowitą energię dzięki energetycznej muzyce oraz dopasowanych do niej prostych kroków tanecznych i fitness.

Zumba® Fitness to dynamiczny, ekscytujący program treningowy, który prowadzony jest w taki sposób, aby uczestnicy zapomnieli o tym, że ćwiczą. Tutaj poczujesz się jak na imprezie . Dlatego daj się ponieść emocjom, latynoskim rytmom a przy okazji spalisz setki kalorii.

Na zajęciach korzystamy z muzyki latynoskiej, często tworzonej specjalnie dla Zumba® Fitness. Podczas zajęć tańczymy merengue, salsę, cumbię, reggaeton a także wiele innych stylów tanecznych. Kolejność tańczonych utworów nie jest przypadkowa. Zumba® Fitness to trening interwałowy, rzeźbiący sylwetkę oraz wzmacniający całe ciało.

Nigdy nie byłaś tancerką? Nic nie szkodzi, u nas nie musisz znać kroków tanecznych aby odnaleźć się podczas zajęć. Luźna atmosfera zabawy doda Ci odwagi odwagi.

Przyjdź do nas na zajęcia a zobaczysz, że dobry nastrój wyniesiony z Zumba® Fitness utrzymuje się nawet kilka dni!

 

zajeciatoning

Trening ogólnorozwojowy
zumba toning poziomy
* Osiągnięcie celów uwarunkowanych programem fitness wymaga pełnego zaangażowania ze strony jego uczestników. Luźna zabawa pomaga odnaleźć się nowym Zumbowiczom a stałym uczestnikom pozwala świadomie napinać mięśnie przez co osiągają  maksymalne efekty.

Zumba® Toning™ to zajęcia dla wszystkich bez względu na wiek, poziom wytrenowania oraz znajomości kroków tanecznych. Zajęcia te przenoszą Zumba® Fitness w nowy wymiar. Jeszcze szybciej kształtujemy sylwetkę, podkreślamy mięśnie nie zapominając o dobrej zabawie.

„Toning™” jest wolniejszym treningiem niż „zwykła Zumba® Fitness”. Oczywiście nie brakuje tutaj luźnej atmosfery, radosnych śpiewów czy okrzyków. Podczas Zumba® Toning™  zdecydowanie większy nacisk kładziemy na modelowanie sylwetki i rzeźbienie mięśni całego ciała. Elementy fitness wplecione są w zabawny sposób w choreografie. Mimo że jest ich więcej niż na Zumba® Fitness w dalszym ciągu nie są one nudne i monotonne.

Zumba® Sticks™

Podczas zajęć wykorzystujemy lekkie, wypełnione piaskiem ciężarki, które przy potrząsaniu brzmią jak hiszpańskie marakasy (jeśli fitness klub nie posiada na wyposażeniu Zumba® Sticks™, korzystamy ze zwykłych hantli).  To nie są zwykłe zajęcia wzmacniające! Specjalnie przygotowany program zajęć oraz choreografie pozwolą Ci się wyszaleć, uwolnić energię, zapomnieć o problemach a dobry humor jaki wyniesiesz z zajęć będzie utrzymywał się jeszcze przez dłuższy czas.