NASZ ZESPÓŁ

to silna grupa charyzmatycznych, licencjonowanych instruktorek ZUMBA® fitness.

ZumbaludkiJesteśmy grupą profesjonalnych, licencjonowanych instruktorek Zumba® fitness. Jako zespół „ZUMBALUDKI” działamy w szczecińskim świecie sportu i tańca od trzech lat. Ciągle stawiamy sobie nowe wyzwania i doskonalimy swój warsztat instruktorów.

Zumba® fitness to nie tylko zajęcia w zamkniętej sali fitness.
Do tej pory zorganizowałyśmy wiele udanych imprez pod szyldem Zumba® fitness. Brałyśmy udział w maratonach, masterclassach. „Nasza” Zumba® fitness pojawiła się na piknikach firmowych, spotkaniach, w klubach, urodzinach, wieczorach panieńskich a nawet…na weselu!

Dlaczego warto ćwiczyć z nami?
Kochamy prowadzić nasze zajęcia, podczas których dajemy z siebie wszystko. Naszym celem jest przekazanie Wam pozytywnej energii jaką czerpiemy z Zumba® fitness.
Chcemy widzieć uśmiechy na Waszych twarzach.
Bo przecież, sport nie musi być nudny, prawda? Możemy dobrze się bawić i równocześnie spalać setki kalorii.

23 godziny na dobę żyjesz dla świata (dla rodziny, dla swojej pracy). Przez tę jedną godzinę, kiedy jesteś z nami na Zumba® fitness jesteś….wolna! Możesz wszystko. A razem możemy zatrząść ziemią!

Trening z nami to dobra zabawa, która przemija w mgnieniu oka i po jednej godzinie chciałoby się zostać i ćwiczyć jeszcze dłużej… Od tak pozytywnej atmosfery można się uzależnić! Uczestnicy często powtarzają, że nie mogą żyć bez Zumba® fitness i konsekwentnie przychodzą na nasze zajęcia. A to prowadzi do szybkich efektów w postaci wysportowanego ciała!

Uczestnicy na naszych zajęciach angażują się w 100%. Oddają różne emocje, niekiedy krzyczą, piszczą albo głośno się śmieją. U nas wszystko jest dozwolone – po prostu daj się ponieść muzyce!

Zumba® fitness napawa optymizmem przez co wprawia nas w świetne samopoczucie, które pozostaje na długo po zajęciach. Nic dziwnego, że chcemy wrócić i przeżyć to jeszcze raz.

W skrócie. Co możesz osiągnąć uczestnicząc w naszych zajęciach?
• spalisz setki kalorii
• wyszczuplisz i wysmuklisz ciało
• zwiększysz pewność siebie
• zapomnisz o problemach, wykrzyczysz się i zrelaksujesz
„Nasze” kochane dziewczyny po kilku miesiącach zumbowania z nami zrzuciły wiele kilogramów.

Nasze zajęcia są dla Ciebie!
Zajęcia przygotowujemy tak, aby mogły w nim uczestniczyć osoby bez przygotowania, o różniej sprawności fizycznej i w zasadzie w każdym wieku. Podczas zajęć tańczymy przygotowane wcześniej choreografie składające się z kilku kroków, których kolejność dyktuje nam muzyka. Oznacza to, że za każdym razem kiedy muzyka powraca na przykład refrenem to powraca także „przypisany do niego” krok.

To co wyróżnia nasze zajęcia to nie tylko świetna zabawa, podczas której spalamy setki kalorii, ale także to, że Uczestnicy naszych zajęć pozbywają się ograniczeń i zahamowań. Dzięki temu szybko (i na długo!) nawiązują nowe znajomości, razem uczestniczą w niesamowitych wydarzeniach, imprezach czy spotkaniach po Zumba® fitness.

Gdzie nas znajdziesz?
Zajęcia prowadzimy w wielu lokalizacjach. Sprawdź nasz grafik.