Oferta

Chcesz zorganizować spotkanie integracyjne?
Szukasz inspiracji?
Chciałbyś by każdy na imprezie znalazł coś dla siebie, by mógł poczuć się wybornym tancerzem i zapamiętał tę imprezę na długo?
Zastanawiasz się co Twoich gości/klientów/współpracowników zainspiruje do dobrej zabawy, czego oczekują od ciebie jako organizatora?

Już nie musisz! Zadzwoń do nas!
Jesteśmy pewne, że zdołamy zaskoczyć Cię naszymi pomysłami, które nie tylko uatrakcyjnią imprezę ale spowodują, że będzie niezapomniana!
Mimo sporej różnicy wiekowej między nami tworzymy zgrany zespół instruktorek . Każda z nas wnosi do zespołu indywidualne bogactwo uczuć, spostrzeżeń i humoru i właśnie dlatego, że każda z nas jest inna dogadujemy się z sobą wyśmienicie! To nasza wielka zaleta i niewątpliwy urok grupy wielopokoleniowej! A jaka kreatywność….;)

Mamy różne doświadczenia zawodowe, każda z nas inaczej spędza czas wolny, poza ZUMBĄ słuchamy różnych gatunków muzycznych….. Dlatego też – niezależnie od wieku klientów- zawsze wiemy czego potrzebujecie by dobrze się bawić!

Nieważne czy masz 20,30, 40 czy 80 lat. Przy Zumbie w każdym wieku cudownie spędzisz czas i będziesz chciał więcej i więcej….więcej muzyki, więcej tańca, więcej uśmiechu i radości! To uzależnia.Tego jesteśmy pewne!!!!

Przekonałyśmy Cię?

Zadzwoń, a dowiesz się jeszcze więcej!